Exkluzivní nabídka

Rodinný dům  s pozemkem

v Mladé Boleslavi

Pokud hledáte rodinný dům v samém srdci města Mladá Boleslav, který byste si předělali k obrazu svému a měli jste tak bydlení v dochozí vzdálenosti veškeré občanské vybavenosti, pak jste tu správně!

Z

celková plocha pozemku 414 m²

Z

zastavěná plocha pozemku 218 m²

Z

užitná plocha domu 200 m²

Z

dům celkově podsklepen

Z

centrum města dosažitelné pěšky

Rodinná vila z roku 1925

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout ke koupi rodinnou vilu z roku 1925, kterou se nyní majitelé po dlouhém uvažování rozhodli přenechat další rodině, která zde bude dál spokojeně žít.

Dům je v perfektním stavu a nabízí spoustu vychytávek a vlastností, které všude nenajdete. Například jednou z velkých výhod domu je jeho celkové podsklepení (sklep se skládá ze čtyř místností, které jsou suché a v perfektním stavu!), dále pak je to půda, která v sobě skrývá možnost vybudování dalších pokojů či koupelny a garáž s kůlnou na uskladnění zahradních věcí.

Fotogalerie

Na následujích 26 fotografiích můžete vidět, jaký je stav nemovitosti a jak vypadá okolí rodinného domu v Jiráskově ulici.

Velké možnosti pro změnu dispozice

Dispozičně je dům řešen jako jedna bytová jednotka s tím, že v přízemí domu se nacházejí dvě obytné místnosti s okny do ulice – zde je obývací pokoj a ložnice, dále pak prostorná kuchyň s jídelním prostorem s oknem do zahrady. Hned z kuchyně pak vcházíme do koupelny s vanou a bojlerem na ohřev vody. Z chodby se jde na samostatné wc, do sklepa a hned za vstupem do domu se nachází schodiště, kterým jdeme do prvního patra. V prvním poschodí jsou momentálně dvě obytné místnosti – ložnice, kam je zároveň přivedena voda. Je zde tak možnost vybudovat buď další bytovou jednotku a předělat dům na dvougenerační nebo koupelnu s toaletou.

Ve sklepě se nachází plynový kotel zn. JUNKERS, okna jsou dřevěná z 80tých let a střecha je zcela v pořádku.

K domu náleží zahrada, na které je z kraje zpevněná plocha minimálně pro parkování dvou osobních vozů. Před domem je zároveň dostatek místa pro parkování dalšího automobilu.

Celková plocha pozemku činí 414 m2 – z toho 218 m2 je zastavěná plocha a nádvoří a 196 m2 je zahrada.

Veškerá občanská vybavenost se nachází v těsné vzdálenosti od domu: pošta, autobusové nádraží, škola, školka, banky, nákupní centrum Bondy, obchody s potravinami, vlaková zastávka, úřady atd…

Tento dům je unikátní a doporučujeme jeho osobní prohlídku! Na domě neváznou žádná zástavní práva ani jiné dluhy a je možné jej financovat hypotečním úvěrem, se kterým vám ráda pomohu.

Dispozice místností v domě

Tento 3D půdorys vám přiblíží rozložení místností v rodinném domě.

Slova zákazníků

Z

2 podlažní řadový dům

Z

v centru města Mladá Boleslav  

Z

plyn a veřejná kanalizace

Z

částečně vybaveno

Z

ihned k nastěhování

Z

v případě více zájemců o koupi si vyhrazuji právo prodat dům nejvyšší nabídce

Z

cena rodinného domu:

8.500.000,- Kč

Kdo vám dům představí

Mgr.

Veronika Vágner

Vše okolo realit mě baví a fascinuje. Už víc než 15 let. K realitám mě přivedl projekt, v kterém jsem úspěšně prodala 120 bytových jednotek. 

Od té doby jsem zprostředkovala prodej či pronájem stovkám spokojených klientů. Dodnes se na mne s důvěrou obracejí. To je největší odměna a silný hnací motor.

Práci realitního poradce vnímám jako poslání. Se svými klienty jsem v úzkém kontaktu. Naslouchám lidem, kteří se na mě obracejí. Znám příběhy jejich domovů. Pečlivě vnímám také příběh na straně kupujícího. A tyto příběhy využívám ke zprostředkování prodeje a pronájmu mezi těmi správnými lidmi.

Vím, že změna bydliště a stěhování jsou většinou velmi zásadním krokem v životě. Ke každému příběhu přistupuji individuálně, citlivě a diskrétně. Cítím velkou zodpovědnost a zároveň motivaci být pro vás tou nejlepší realitní poradkyní či průvodcem.

 

Máte dotaz? Ráda vám odpovím

Odesláním formuláře souhlasíte se

Telefon

+420 775 020 584

E-mail

reality@veronikavagner.cz

Sociální sítě